Epson T55W7 | Ink Cartridge | Gray
| Gamintojo kodas | C13T55W700 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 874 dalių |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Spausdinimo spalvos | Gray |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T55W7 |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.