Epson T49N100, 140ml | Dye Sublimation | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T49N100, 140ml
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Dye Sublimation
Epson T49N100, 140ml | Dye Sublimation | Black
| Gamintojo kodas | C13T49N100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 25.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Volume (m3) | 0.000558 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T49N100, 140ml |
| Talpa | 140 ml |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Dye Sublimation |
| Suderinami produktai | SureColor SC-F500; SureColor SC-F100; SureColor SC-F501 |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 3097 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.