Epson T49H | Ink Bottle | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink Bottle
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T49H
Epson T49H | Ink Bottle | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T49H300 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 56 mm |
| Gross height (mm) | 151 mm |
| Gross weight | 0.216 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 34 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Volume (m3) | 0.000473536 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink Bottle |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T49H |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3100x |
| Talpa | 140 ml |
| Palette Qty | 3649 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.