Epson T44J540 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Light Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T44J540 UltraChrome PRO 12 700ml
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Light Cyan
- Tipas: Ink cartrige
Epson T44J540 UltraChrome PRO 12 700ml | Ink cartrige | Light Cyan
| Gamintojo kodas | C13T44J540 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 1.033 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.983 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T44J540 UltraChrome PRO 12 700ml |
| Talpa | 700 ml |
| Spausdinimo spalvos | Light Cyan |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P9500 STD; SureColor SC-P9500 Spectro; SureColor SC-P7500; SureColor SC-P7500 Spectro |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 477 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.