Epson T1285 Mpack | Ink Cartridge | Black, cyan, magenta, yellow
Savybės
- Tipas: Ink Cartridge
- Spausdinimo spalvos: Black, cyan, magenta, yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T1285 Mpack
45,65 €
Išankstinis užsakymas
Epson T1285 Mpack | Ink Cartridge | Black, cyan, magenta, yellow
| Gamintojo kodas | C13T12854012 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.143 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T1285 Mpack |
| Kiekis | 4 |
| Spausdinimo spalvos | Black, cyan, magenta, yellow |
| Talpa | 5,9 + 3×3,5 ml |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.043 kg |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| PET | 27.00 g |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1543 dalių |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.