Epson T04A14N XXL (C13T04A14N) | Ink Cartridge | Black
Technical details
- Producer: Epson
117,79 €
Išankstinis užsakymas
Epson T04A14N XXL (C13T04A14N) | Ink Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | C13T04A14N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 190 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 719 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Paper/Pasteboard | 32 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T04A14N XXL (C13T04A14N) |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C8190, WF-C8190D3TWC, WF-C8190DTW, WF-C8190DTW/e, WF-C8190DTWC, WF-C8190DW, WF-C8190DW BAM, WF-C8610DWF, WF-C8690, WF-C8690D3TWFC, WF-C8690DTWF, WF-C8690DTWFC, WF-C8690DWF, WF-C8690DWF BAM |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.