Epson SureColor SC-P5000 Violet | Epson
| Gamintojo kodas | C11CF66001A1 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 1100.00 mm |
| Gross height (mm) | 590.00 mm |
| Gross weight | 65.00 kg |
| Gross width (mm) | 915.00 mm |
| Net weight | 52.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10000.00 g |
| Plastic (No PET) | 3000.00 g |
| Tare weight (kg) | 13.00 kg |
| Volume (m3) | 0.59 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Warranty | 24 mėn. |




























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.