Epson Singlepack T580400 | Ink Cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Singlepack T580400
Epson Singlepack T580400 | Ink Cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T580400 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Svoris | 50 g |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Plotis | 12.5 cm |
| Aukštis | 12.1 cm |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Gylis | 3.1 cm |
| Spalva | Yes |
| Talpa | 1 ml |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Singlepack T580400 |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 3880 |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Palette Qty | 5556 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.