Epson SC-T5100 | Colour | Inkjet | Wi-Fi | Grey
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: SC-T5100
Savybės
- Gaminio spalva: Grey
Efektyvumas
- Spausdinimo technologija: Inkjet
- Spausdinimas: Colour
Tinklas
- Belaidis ryšys: Yes
Epson SC-T5100 | Colour | Inkjet | Wi-Fi | Grey
| Gamintojo kodas | C11CF12301A0 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 725 mm |
| Gross height (mm) | 720 mm |
| Gross weight | 75.2 kg |
| Gross width (mm) | 1505 mm |
| Net weight | 71.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Volume (m3) | 0.78561 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SC-T5100 |
| Gaminio spalva | Grey |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Spausdinimo spalvos | Magenta, Yellow, Cyan, Black |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Nuskaitymas | No |
| Spausdinimas | Colour |
| Ruošinio tipas | Paper formats: A1, A2, A2+, A3+, A3, A4, B1, B2, B3, B4, B5, 17 " (43.2 cm), 24 " (61.0 cm), A0, 36 " (91.4 cm) |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Eterneto vietinis tinklas | Yes |
| Maksimali raiška | 1200 x 2400 tašk./col. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.