Epson SADDLE UNIT -P1 | Epson
| Gamintojo kodas | C12C936831 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Gross weight | 23.7 kg |
| Gross depth (mm) | 593 mm |
| Gross width (mm) | 555 mm |
| Gross height (mm) | 307 mm |
| Volume (m3) | 0.101038305 m³ |
| Net weight | 20.7 kg |
| Tare weight (kg) | 3 kg |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Producer | Epson |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.