Epson Pre-treatment Liquid | T43R300
| Gamintojo kodas | C13T43R300 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 21.00 mm |
| Gross height (mm) | 21.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 21.00 mm |
| Net weight | 5.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 185 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T43R300 |
| Gamintojo prekės serija | Pre-treatment Liquid |
| Suderinami produktai | SureColor F1000 DTG and DTFilm hybrid printer |














Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.