Epson Multipack 4-colours 29 Claria Home Ink | Epson
Epson Multipack 4-colours 29 Claria Home Ink | Epson
46,08 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | C13T29864012 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 46.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1426 dalių |


























Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.