Epson Multifunctional printers | WorkForce Pro EM-C8101RDWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
Technical details
- Producer: Epson
3599,39 €
Turime
Epson Multifunctional printers | WorkForce Pro EM-C8101RDWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White
| Gamintojo kodas | C11CL32401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 641.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Pro EM-C8101RDWF |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printers |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Colour |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.