Epson Multifunctional printer | WorkForce Pro WF-M4619DWF | Inkjet | Mono | 4-in-1 | A4 | Wi-Fi | White
Technical details
- Producer: Epson
292,41 €
Išankstinis užsakymas
Epson Multifunctional printer | WorkForce Pro WF-M4619DWF | Inkjet | Mono | 4-in-1 | A4 | Wi-Fi | White
| Gamintojo kodas | C11CK74401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross weight | 13.40 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 12.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 12 dalių |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Gaminio tipas | 4-in-1 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Pro WF-M4619DWF |
| Gamintojo prekės serija | Multifunctional printer |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Nuskaitymas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Spausdinimas | Mono |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.