Epson Maintenance Liquid | T54LB00 | Maintenance Liquid | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: T54LB00
- Gamintojo prekės serija: Maintenance Liquid
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Maintenance Liquid
Epson Maintenance Liquid | T54LB00 | Maintenance Liquid | Black
| Gamintojo kodas | C13T54LB00 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 914 dalių |
| Producer | Epson |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T54LB00 |
| Gamintojo prekės serija | Maintenance Liquid |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Maintenance Liquid |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.