Epson Maintenance Box (Tx700/Px500) | Epson

Epson Maintenance Box (Tx700/Px500) | Epson
65,71 €
Turime
Turime
| Gamintojo kodas | C13S210115 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 914 dalių |
| Producer | Epson |












Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.