Epson Maintenance Box | S400215 SC-F1000
| Gamintojo kodas | C13S400215 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 152.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 112.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 725 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | S400215 SC-F1000 |
| Gamintojo prekės serija | Maintenance Box |
| Suderinami produktai | SureColor F1000 DTG and DTFilm hybrid printer |
| Warranty | 12 mėn. |













Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.