Epson Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850
Technical details
- Gamintojo prekės serija: Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850
6,75 €
Išankstinis užsakymas
Epson Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850
| Gamintojo kodas | C12C934461 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 43.20 g |
| Plastic (No PET) | 10.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No, CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 691 dalių |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gamintojo prekės serija | Maintenance Box For XP-3100/XP-4100/WF-2810/WF-2830/WF-2850 |
| Suderinami produktai | EcoTank L3550; EcoTank L3560; EcoTank L5590 |
| PET | 14.00 g |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.