Epson Maintenance Box | ET-7700
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: ET-7700
- Gamintojo prekės serija: Maintenance Box
Epson Maintenance Box | ET-7700
| Gamintojo kodas | C13T04D000 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 47 mm |
| Gross height (mm) | 128 mm |
| Gross weight | 0.057 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Net weight | 0.037 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00027072 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ET-7700 |
| Gamintojo prekės serija | Maintenance Box |
| Suderinami produktai | EcoTank ET-7750, EcoTank ET-7700 |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 3191 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.