Epson LQ-780 | Maximum ISO A-series paper size A3
Technical details
- Producer: Epson
Epson LQ-780 | Maximum ISO A-series paper size A3
| Gamintojo kodas | C11CJ81401 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 8.28 kg |
| Gross width (mm) | 325.00 mm |
| Net weight | 6.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1264.00 g |
| Plastic (No PET) | 316.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.58 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | LQ-780 |
| Gamintojo prekės serija | 24-pin dot matrix printer |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.