Epson INNER FINISHER BRIDGE UNIT A-P1 | Epson
| Gamintojo kodas | C12C937421 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 492.00 mm |
| Gross height (mm) | 279.00 mm |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Gross width (mm) | 450.00 mm |
| Net weight | 3.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 28 dalių |
| Producer | Epson |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.