Epson Ink Consumables 4-colour | 101 EcoTank | Ink Bottle | Multipack
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Multipack
- Tipas: Ink Bottle
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 101 EcoTank
- Gamintojo prekės serija: Ink Consumables 4-colour
Epson Ink Consumables 4-colour | 101 EcoTank | Ink Bottle | Multipack
| Gamintojo kodas | C13T03V64A |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 157.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1303 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Multipack |
| Tipas | Ink Bottle |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 101 EcoTank |
| Gamintojo prekės serija | Ink Consumables 4-colour |
| Suderinami produktai | EcoTank L14150, EcoTank L4150, EcoTank L4160, EcoTank L4260, EcoTank L4260, EcoTank L4266, EcoTank L6160, EcoTank L6160, EcoTank L6170, EcoTank L6190, EcoTank L6260, EcoTank L6270, EcoTank L6270, EcoTank L6276, EcoTank L6290, EcoTank L6290 |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.