Epson Ink Cartridge XL | WF-C81xx/WF-C86xx | Ink Cartridge | Yellow
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WF-C81xx/WF-C86xx
- Gamintojo prekės serija: Ink Cartridge XL
101,22 €
Išankstinis užsakymas
Epson Ink Cartridge XL | WF-C81xx/WF-C86xx | Ink Cartridge | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T04B44N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 114.00 mm |
| Gross height (mm) | 190.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 28.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1425 dalių |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-C81xx/WF-C86xx |
| Gamintojo prekės serija | Ink Cartridge XL |
| Lapų kiekis | 4600 puslapiai |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.