Epson ink cartridge photo black for Stylus PRO 3800, 80ml | Epson
Epson ink cartridge photo black for Stylus PRO 3800, 80ml | Epson
59,71 €
Išankstinis užsakymas
Išankstinis užsakymas
| Gamintojo kodas | C13T580100 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 5556 dalių |
| Producer | Epson |















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.