Epson Ink Cartridge L | WF-C81xx/WF-C86xx | Ink Cartrige | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartrige
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: WF-C81xx/WF-C86xx
- Gamintojo prekės serija: Ink Cartridge L
46,81 €
Išankstinis užsakymas
Epson Ink Cartridge L | WF-C81xx/WF-C86xx | Ink Cartrige | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T04C24N |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 187.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 1607 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartrige |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WF-C81xx/WF-C86xx |
| Gamintojo prekės serija | Ink Cartridge L |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C8190D3TWC, WF-C8190DTW, WF-C8190DTWC, WF-C8190DW, WF-C8610DWF, WF-C8690D3TWFC, WF-C8690DTWF, WF-C8690DTWFC, WF-C8690DWF |
| Lapų kiekis | 1700 puslapiai |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.