Epson | Expression 12000XL Pro | Graphics Scanner
Dizainas
- Skenerio tipas: Graphics Scanner
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Expression 12000XL Pro
Technical details
- Producer: Epson
5033,72 €
Išankstinis užsakymas
Epson | Expression 12000XL Pro | Graphics Scanner
| Gamintojo kodas | B11B240401BT |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 770 mm |
| Gross height (mm) | 520 mm |
| Gross weight | 30 kg |
| Gross width (mm) | 623 mm |
| Net weight | 28.8 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.2494492 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Skenerio tipas | Graphics Scanner |
| Sąsaja | USB 2.0 Type B |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Expression 12000XL Pro |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Optinio nuskaitymo raiška | 2400 x 4800 tašk./col. |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.