Epson Ecotank | 106 | Ink Bottle | Magenta
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Magenta
- Tipas: Ink Bottle
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 106
- Gamintojo prekės serija: Ecotank
Epson Ecotank | 106 | Ink Bottle | Magenta
| Gamintojo kodas | C13T00R340 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 59 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross weight | 0.126 kg |
| Gross width (mm) | 57 mm |
| Net weight | 0.106 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000521265 m³ |
| Spausdinimo spalvos | Magenta |
| Tipas | Ink Bottle |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 106 |
| Gamintojo prekės serija | Ecotank |
| Talpa | 70 ml |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Palette Qty | 1658 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.