Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DURABrite Ultra 408L
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink cartrige
Epson DURABrite Ultra 408L | Ink cartrige | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T09J44010 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.054 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000399 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DURABrite Ultra 408L |
| Talpa | 14.7 ml |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C4810DTWF |
| Lapų kiekis | 1100 puslapiai |
| Palette Qty | 4331 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.