Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T945140
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: Ink Cartridge XL
Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
| Gamintojo kodas | C13T945140 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T945140 |
| Lapų kiekis | 5000 puslapiai |
| Talpa | 64.6 ml |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge XL |
| Suderinami produktai | WF-C5xxx |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001176 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Palette Qty | 1469 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.