Epson C13T878240 | Ink Cartridge | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridge
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T878240
Epson C13T878240 | Ink Cartridge | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T878240 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| PET | 231.00 g |
| Lapų kiekis | 50000 puslapiai |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T878240 |
| Talpa | 425,7 ml |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Gross weight | 1.201 kg |
| Gross depth (mm) | 368.00 mm |
| Gross width (mm) | 87.00 mm |
| Gross height (mm) | 162.00 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Net weight | 0.67 kg |
| Tare weight (kg) | 0.531 kg |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 333 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.