Epson C13T869240 | Ink Cartridge XXL | Cyan
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink Cartridge XXL
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T869240
Epson C13T869240 | Ink Cartridge XXL | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T869240 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 365.00 mm |
| Gross height (mm) | 87.00 mm |
| Gross weight | 1.59 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Net weight | 1.33 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink Cartridge XXL |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T869240 |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-R8590DTWF, WorkForce Pro WF-R8590D3TWFC, WorkForce Pro WF-R8590 DTWFC |
| Palette Qty | 330 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.