Epson C13T866140 | XL Mono Cartridge | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T866140
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Black
- Tipas: XL Mono Cartridge
Epson C13T866140 | XL Mono Cartridge | Black
| Gamintojo kodas | C13T866140 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.364 kg |
| Net weight | 0.235 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T866140 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Lapų kiekis | 2500 puslapiai |
| Talpa | 55.8 ml |
| Tipas | XL Mono Cartridge |
| Suderinami produktai | WF-M5xxx |
| Kiekis | 1 |
| Wooden | 8.00 g |
| Paper/Pasteboard | 105.00 g |
| PET | 16.00 g |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001728 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.129 kg |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1000 dalių |
| Producer | Epson |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.