Epson C13T11D440 | Ink cartrige | Yellow
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T11D440
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Yellow
- Tipas: Ink cartrige
Epson C13T11D440 | Ink cartrige | Yellow
| Gamintojo kodas | C13T11D440 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 75.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 6.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T11D440 |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C5890DWF; WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Kasetės dydis | XL |
| Palette Qty | 2738 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.