Epson C13T11D240 | Ink cartrige | Cyan
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: C13T11D240
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Cyan
- Tipas: Ink cartrige
Epson C13T11D240 | Ink cartrige | Cyan
| Gamintojo kodas | C13T11D240 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Epson |
| Gross depth (mm) | 77.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Gross width (mm) | 263.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T11D240 |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | WorkForce Pro WF-C5890DWF; WorkForce Pro WF-C5390DW |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Kasetės dydis | XL |
| Palette Qty | 1333 dalių |
| Producer | Epson |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.