EnerGenie Rechargeable battery 12 V 9 AH for UPS | EnerGenie | 9 Ah VA
Efektyvumas
- Talpumas: 9 Ah VA
Technical details
- Producer: EnerGenie
EnerGenie Rechargeable battery 12 V 9 AH for UPS | EnerGenie | 9 Ah VA
| Gamintojo kodas | BAT-12V9AH |
|---|---|
| Prekės ženklas | EnerGenie |
| Svoris | 2.7 kg g |
| Tipas | Rechargeable battery |
| Įtampa | 12V V |
| Matmenys (P x G x A) | 151 x 65 x 94 mm mm |
| Talpumas | 9 Ah VA |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 2.478 kg |
| Gross weight | 2.488 kg |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Volume (m3) | 0.000975 m³ |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:PE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| TI weight (kg) | 1.5 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | Yes |
| Packing quantity | 8 dalių |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross width master carton | 275 mm |
| Gross height master carton | 130 mm |
| Net weight master carton | 19.904 kg |
| Tare weight master carton | 0.116 kg |
| Palette Qty | 400 dalių |
| Producer | EnerGenie |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.