Elgato | Flex Arm S | Short pole – 8cm; Medium pole – 17cm
Technical details
- Kitos savybės: Short pole – 8cm; Medium pole – 17cm
- Producer: Elgato
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Flex Arm S
31,09 €
Išankstinis užsakymas
Elgato | Flex Arm S | Short pole – 8cm; Medium pole – 17cm
| Gamintojo kodas | 10AAH9901 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Elgato |
| Gross depth (mm) | 37.00 mm |
| Gross depth master carton | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 126.00 mm |
| Gross height master carton | 355.00 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Gross width master carton | 335.00 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Net weight master carton | 21.26 kg |
| Packing quantity | 48.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Tare weight master carton | 11.70 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kitos savybės | Short pole – 8cm; Medium pole – 17cm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Flex Arm S |
| Medžiaga | Steel; Hard Composite |
| Gaminio spalva | Black |
| Producer | Elgato |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.