EDBAK VWPOPS55-L Ultra Thin Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release for 42″-55″ Screens | EDBAK
Technical details
- Producer: EDBAK

220,30 €
Turime
EDBAK VWPOPS55-L Ultra Thin Video Wall Pop-Out Mount with Quick Release for 42″-55″ Screens | EDBAK
| Gamintojo kodas | VWPOPS55-L |
|---|---|
| Prekės ženklas | EDBAK |
| Gross depth (mm) | 750.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Gross width (mm) | 550.00 mm |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | EDBAK |
| Palette Qty | 30 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.