EDBAK Projector Ceiling mount | PMV200 | Adjusting the distance | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
Technical details
- Producer: EDBAK
141,25 €
Turime
EDBAK Projector Ceiling mount | PMV200 | Adjusting the distance | Maximum weight (capacity) 30 kg | Black
| Gamintojo kodas | PMV200 |
|---|---|
| Prekės ženklas | EDBAK |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | EDBAK |
| Palette Qty | 39 dalių |
| Maksimalus svoris (talpa) | 30 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Tvirtinimo tipas | Projector Ceiling mount |
| Gaminio pavadinimas | PMV200 |
| VESA tvirtinimo sistemos | N/A mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | N/A mm |
| Atstumas iki sienos (min.) | 650 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | N/A mm |
| Funkcijos | Adjusting the distance |
| VESA tvirtinimas | No |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 1000 mm |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.