EDBAK POK91 Stand for 49″ outdoor, Black | EDBAK
Technical details
- Producer: EDBAK

1619,89 €
Turime
EDBAK POK91 Stand for 49″ outdoor, Black | EDBAK
| Gamintojo kodas | POK91 |
|---|---|
| Prekės ženklas | EDBAK |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 1887.00 mm |
| Gross weight | 65.00 kg |
| Gross width (mm) | 745.00 mm |
| Net weight | 60.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | EDBAK |
| Warranty | 60 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.