EDBAK Floor stand | IDS09.55 Indoor Public Display Totem | 55 ” | Black
Technical details
- Producer: EDBAK
EDBAK Floor stand | IDS09.55 Indoor Public Display Totem | 55 ” | Black
| Gamintojo kodas | IDS09.55 |
|---|---|
| Prekės ženklas | EDBAK |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 1950.00 mm |
| Gross weight | 76.50 kg |
| Gross width (mm) | 900.00 mm |
| Net weight | 74.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:4:2017-04-01 |
| Producer | EDBAK |
| Palette Qty | 10 dalių |
| VESA tvirtinimo sistemos | N/A mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | N/A mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | N/A mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Solid metal construction; Internal ventilation system; Simple and easy maintenance |
| Tvirtinimo tipas | Floor stand |
| Screen size compatibility | 55 col. |
| Gaminio pavadinimas | IDS09.55 Indoor Public Display Totem |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 55 col. |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.