EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
Mounting
- Maksimalus svoris (talpa): 15 kg
Technical details
- Gaminio pavadinimas: PM1W-B
- Tvirtinimo tipas: Ceiling mount
- Producer: EDBAK
Dizainas
- Gaminio spalva: White
EDBAK | Ceiling mount | PM1W-B | Maximum weight (capacity) 15 kg | White
| Gamintojo kodas | PM1W-B |
|---|---|
| Prekės ženklas | EDBAK |
| Gross depth (mm) | 545 mm |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross weight | 2.693 kg |
| Gross width (mm) | 245 mm |
| Net weight | 2.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 93 g |
| Tare weight (kg) | 0.093 kg |
| Volume (m3) | 0.012684875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Maksimalus svoris (talpa) | 15 kg |
| Gaminio pavadinimas | PM1W-B |
| Tvirtinimo tipas | Ceiling mount |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 650 mm |
| Gaminio spalva | White |
| VESA tvirtinimo sistemos | N/A mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | N/A mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | N/A mm |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | N/A col. |
| VESA tvirtinimas | No |
| Gamintojo prekės serija | Universal Projector Ceiling Mount (3 fixing points) |
| Kitos savybės | Universal for all key projectors with multiple fixing points. Telescopic mount including full height adjustment. Professional micro adjustment ensures precise installation. 360° full Horizontal adjustment. Distance to ceiling 450-650mm |
| Posvyrio kampas | +90 ° |
| Atstumas iki sienos (min.) | 450 mm |
| Palette Qty | 68 dalių |
| Producer | EDBAK |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.