Eaton 9PX 11000i RT4U HotSwap Netpack G2 | 9PX11KIRTNBPG2 | 11000 VA | 11000 W
Technical details
- Producer: Eaton
8164,26 €
Išankstinis užsakymas
Eaton 9PX 11000i RT4U HotSwap Netpack G2 | 9PX11KIRTNBPG2 | 11000 VA | 11000 W
| Gamintojo kodas | 9PX11KIRTNBPG2 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Eaton |
| Gross depth (mm) | 700.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Eaton |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 11 dalių |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 11000 VA, 11000 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 9PX11KIRTNBPG2 |
| Gamintojo prekės serija | 9PX 11000i RT4U HotSwap Netpack G2 |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.