Digitus | Wireless HDMI Extender Set, 50 m | DS-55318
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DS-55318
- Gamintojo prekės serija: Wireless HDMI Extender Set, 50 m
Digitus | Wireless HDMI Extender Set, 50 m | DS-55318
| Gamintojo kodas | DS-55318 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 123.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 123.00 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2284 dalių |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-55318 |
| Gamintojo prekės serija | Wireless HDMI Extender Set, 50 m |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.