Digitus | Wall Mounting Cabinets Dynamic Basic Series | DN-19 12-U-EC | Grey | 60 x 45 cm
Technical details
- Producer: Digitus
131,84 €
Turime
Digitus | Wall Mounting Cabinets Dynamic Basic Series | DN-19 12-U-EC | Grey | 60 x 45 cm
| Gamintojo kodas | DN-19 12-U-EC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 620.00 mm |
| Gross weight | 22.00 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Net weight | 20.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 2 dalių |
| Dydis | 60 x 45 cm |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DN-19 12-U-EC |
| Gamintojo prekės serija | Wall Mounting Cabinets Dynamic Basic Series |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.