Digitus | USB to Serial Adapter | DA-70157
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DA-70157
- Gamintojo prekės serija: USB to Serial Adapter
Digitus | USB to Serial Adapter | DA-70157
| Gamintojo kodas | DA-70157 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 23.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Tipas | USB to Serial Adapter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70157 |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | USB to Serial Adapter |
| Palette Qty | 4778 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.