Digitus | USB 2.0 Serial Adapter | DA-70167
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DA-70167
- Gamintojo prekės serija: USB 2.0 Serial Adapter
Digitus | USB 2.0 Serial Adapter | DA-70167
| Gamintojo kodas | DA-70167 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Tipas | USB 2.0 Serial Adapter |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-70167 |
| Gamintojo prekės serija | USB 2.0 Serial Adapter |
| Palette Qty | 2469 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.