Digitus | Power Cord, Euro – C7 M/F, H03VVH2-F 0.75qmm | AK-440104-018-S
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: AK-440104-018-S
- Gamintojo prekės serija: Power Cord, Euro – C7 M/F, H03VVH2-F 0.75qmm
Digitus | Power Cord, Euro – C7 M/F, H03VVH2-F 0.75qmm | AK-440104-018-S
| Gamintojo kodas | AK-440104-018-S |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1045 dalių |
| Producer | Digitus |
| Tipas | C7 M/F EU |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-440104-018-S |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Gamintojo prekės serija | Power Cord, Euro – C7 M/F, H03VVH2-F 0.75qmm |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.