Digitus | Notebook Charger USB-C, 100W | DA-10072
Technical details
- Producer: Digitus
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: DA-10072
- Gamintojo prekės serija: Notebook Charger USB-C, 100W
Digitus | Notebook Charger USB-C, 100W | DA-10072
| Gamintojo kodas | DA-10072 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 78.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.33 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2326 dalių |
| Producer | Digitus |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DA-10072 |
| Gamintojo prekės serija | Notebook Charger USB-C, 100W |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.