Digitus DisplayPort Connection Cable | DisplayPort | 2 m
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus DisplayPort Connection Cable | DisplayPort | 2 m
| Gamintojo kodas | DB-340100-020-S |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 27 dalių |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Tipas | DisplayPort |
| Gamintojo prekės serija | DisplayPort Connection Cable |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.