Digitus | DisplayPort Adapter Cable | AK-340306-020-S
Technical details
- Producer: Digitus
Digitus | DisplayPort Adapter Cable | AK-340306-020-S
| Gamintojo kodas | AK-340306-020-S |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 1309 dalių |
| Tipas | DisplayPort Adapter Cable |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | AK-340306-020-S |
| Gamintojo prekės serija | DisplayPort Adapter Cable |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.